Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  dotacji na dziecko zapisane do żłobka prowadzonego przez osobę fizyczną? Art. 60 ustawy stanowi, że podmioty prowadzące żłobek mogą otrzymać na każde dziecko objęte opieką w żłobku dotację (...)

 • Czy warto zapisać dziecko do klubu dziecięcego?

  którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy.  Jakie wymagania musi spełniać lokal? Klub dziecięcy, może być prowadzony w lokalu, znajdującym się w budynku lub jego części (...)

 • Wsparcie dla rodzin zmienione

  SA, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz wybrane zrzeszone Banki Spółdzielcze, SGB-Bank SA, Bank Zachodni WBK SA. żłobek, dzieci, 500+, świadczenie wychowawcze, wniosek, Karta Dużej

 • Porada prawna na temat żłobek

  Nie szukaj dłużej informacji na temat żłobek, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać zasiłek opiekuńczy na opiekę nad dzieckiem?

  wyjaśnisz, dlaczego zostajesz w domu z dzieckiem — jeśli żłobek, klub dziecięcy, przedszkole albo szkoła, do której chodzi twoje dziecko, zostało niespodziewanie zamknięte, decyzję (...)

 • Rodziny zyskają na zmianach w żłobkach?

  na dziećmi. rodzina, żłobek, dziecko, rodzic, opieka, dzieci

 • Więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi

  +”. opieka nad dziećmi, MaluchPlus 2018, maluch, dziecko, żłobek, klub dziecięcy, do lat 3, dzieci

 • Powódź usprawiedliwi nieobecność w pracy

  , wskazanie, że dany żłobek, przedszkole lub szkoła zostały w dniu nieobecności zamknięte w związku z powodzią. Warto także zaznaczyć, że pracownik musiał sprawować opiekę nad dzieckiem osobiście (...)

 • Łatwiej o żłobki...

  , MALUCH+, opieka nad dziećmi, dzieci, żłobek, klub dziecięcy, rodzice, maluchy, posiłki, stołówka, najmłodsi, opiekun

 • Pora na korektę systemu wsparcia rodzin!

  dzieci. Będzie to realizacją zasady równego traktowania przez władze publiczne. Rozwiązanie to powinno wejść w życie 1 stycznia 2019 r.     rodzina, wsparcie, opieka nad dziećmi, żłobek

 • Opinia dot. projektu założeń do ustawy o formach opieki nad dziećmi do lat trzech

  ram funkcjonowania formy opieki indywidualnej.Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl projekt, opieka, dzieci, dziecko, przedszkole, żłobek

 • Kiedy ulga podatkowa za nianię?

  opieki nad dziećmi, takie jak: żłobek, klub dziecięcy, dzienny opiekun i niania. Będą one świadczyły kompleksową opiekę nad dzieckiem od 20 tygodnia życia do lat 3, a w szczególnych przypadkach (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prywatny żłobek

  Witam! Chciałabym zasięgnąć porady dotyczącej otwarcia prywatnego złobku. coraz poważniej o tym myśle. Jakie kroki powinnam podjąć i spełnić (...)

 • urlop wychowawczy a żłobek

  Chciałabym wiedzieć czy istnieje taka możliwość aby móc oddać dziecko do żłobka bedąc na urlopir wychwawczym.Chodzi dosłownie o pare godzin (...)

 • Jak nie płacić alimentów?

  Właśnie jestem w trakcie trwania rozwodu. Wcześniej byłem żonaty cztery lata, od roku czasu mamy córkę. Moja żona już zapowiedziała że będzie (...)

 • proszę doradźcie mi alimenty

  Witajcie. Mam 24 lata i studiuje(tryb dzienny) mam też 3 letniego syna chorego przewlekle na astmę oskrzelowa.ślub brałam w 2009 roku.w marcu 2011 (...)

 • 6 latki obowiązkowo do szkoły, za 3 lata.

  Jak to jest z tymi 6 latkami i szkołami? Już mogą chodzić do szkoły czy już mają? To już jest obowiązkowe czy dopiero w 2014 roku? Sześciolatki (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane