Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  świadczenie pielęgnacyjne lub specjalny zasiłek opiekuńczy albo zasiłek dla opiekuna.    Czy można pobierać jednocześnie świadczenie wychowawcze 500 zł i rodzicielskie 1.000 (...)

 • Aby dalej otrzymywać świadczenie 500+, złóż wniosek

  programu „Rodzina 500 plus”? Pora na korektę systemu wsparcia rodzin! Zmiany w związku z programem „Za życiem” wniosek, świadczenie 500+, świadczenie (...)

 • III - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część ogólna

  współżycia społecznego;  3)  jeżeli świadczenie zostało spełnione w celu zadośćuczynienia przedawnionemu roszczeniu;  4)  jeżeli świadczenie zostało (...)

 • Porada prawna na temat świadczenie 500

  Nie szukaj dłużej informacji na temat świadczenie 500 , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przegląd wsparcia rodzin i planowane zmiany

  , które wymagają wzmocnienia. Pieniądze na program Rodzina 500+ są i będą w kwotach zabezpieczających wypłatę świadczeń. Co drugie polskie dziecko korzysta ze świadczenia 500+ (...)

 • Pora na korektę systemu wsparcia rodzin!

  ; Sprawiedliwe zasady przyznawania 500+ Główne zasady programu „Rodzina 500+” pozostaną bez zmian. Nadal będzie to nieopodatkowane świadczenie w wysokości 500 (...)

 • Kodeks wykroczeń

  (Dz. U. Nr 54, poz. 535, z późn. zm.) niezgodne ze stanem faktycznym, podlega karze grzywny do 500 zł.Art. 96. § 1. Właściciel, posiadacz, użytkownik lub prowadzący pojazd, który (...)

 • Leasing w podatku VAT

  leasingowych pod kątem podatku VAT. Od tej chwili bowiem umowę leasingu finansowego przestano traktować za świadczenie usług. Leasing operacyjny jako świadczenie usług Przez odpłatne (...)

 • Oto prawdziwe problemy wychowanków domów dziecka

  zastępczej) oraz miesięczne - 500 zł - na kontynuowanie nauki. W praktyce oznacza to, że młodemu człowiekowi, który np. chce się uczyć i jeszcze nie podejmuje pracy, comiesięczne świadczenie (...)

 • Uwaga na niedozwolone postanowienia w umowie kupna mieszkania!

  . (§ 3 pkt 2). Jeżeli zatem doszłoby do transakcji sprzedaży nieruchomości wartej np. 70 00 złotych, pośrednik otrzymałby wynagrodzenie w wysokości minimalnej, czyli 2 500 zł. Gdyby jednak

 • Co jeśli ojciec nie płaci alimentów na dziecko?

  wysokości zasądzonych alimentów, ale będzie to najwyżej 500 zł (gdyby zatem dziecko miało zasądzone alimenty w wysokości np. 600 zł, to i tak z funduszu otrzyma tylko 500 zł). W przyszłości (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane