Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kursy dokształcające dla kierowców przewożących towary niebezpieczne

  drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych;   kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy (...)

 • Opłaty za przedszkole. Od września będzie taniej

  września 2015 r. przedszkola niepubliczne będą mogły otrzymać dotację z budżetu gminy w wysokości 100 proc. kosztów utrzymania dziecka w samorządowym przedszkolu publicznym. Takie (...)

 • Będą pieniądze na oddziały przedszkolne przy szkołach

  odpowiednią jakość edukacji, wychowania i opieki nad dziećmi w obecnych oddziałach przedszkolnych w szkole podstawowej. Te dwa działania ministra edukacji narodowej zostały podjęte aby podnieść (...)

 • Porada prawna na temat środki dydaktyczne w przedszkolu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat środki dydaktyczne w przedszkolu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • NIK skontrolował działanie szpitali klinicznych. Krytycznie o NFZ

  , wyposażenie w majątek i prowadzenie badań naukowych, w celu zidentyfikowania barier dla efektywnego funkcjonowania tych jednostek; uregulowanie kwestii, wspólnie z właściwymi uczelniami medycznymi, (...)

 • Dwulatek w przedszkolu? Na życzenie rodziców

  warunki opieki. Ministerstwo informuje, że obecnie kilkadziesiąt tysięcy rodziców co roku korzysta z możliwości zapisania swoich dwuipółletnich dzieci do przedszkoli. W roku szkolnym 2011/2012 (...)

 • Informacja dotycząca środków dydaktycznych

  . 458), Minister Edukacji Narodowej, od dnia 8 czerwca 2009 r., nie będzie zalecał do użytku szkolnego środków dydaktycznych.    Źródło: www.men.gov.pl środki dydaktyczne, nauka, (...)

 • Dyrektor szkoły lub przedszkola udzieli pomocy w formie posiłku...

  jakich zasadach głodne dziecko będzie mogło otrzymać posiłek?Dodano przepisy, dzięki którym w szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy uczeń albo dziecko korzystające z zajęć w ramach (...)

 • Jest szansa na tańsze przedszkola

  przedszkole nie mogą być jednak z tego tytułu wyższe.Dyrektor przedszkola, aby zorganizować prowadzenie zajęć tzw. dodatkowych może: - powierzyć prowadzenie takich zajęć nauczycielom zatrudnionym w (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Prawo rodzicielskie

  Chce pozbawic ojca mojego 6 letniego dziecka wladzy rodzicielskiej, nie widuje sie on z corka od 3 lat i sie nia nie interesuje, jak sprawic by sad przyznal (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane