Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Skierowanie do ośrodka kuratorskiego jako rodzaj środka wychowawczego

  Ministra Sprawiedliwości z dnia 5 października 2001 r. w sprawie ośrodków kuratorskich (Dz.U. Nr 120, poz. 1294). skierowanie do ośrodka, ośrodek kuratorski, środek wychowawczy, (...)

 • Pracownik socjalny będzie zabierał dzieci z domów?

  , to jest to przestępstwo, jeśli bijemy zwierzę - to jest barbarzyństwo, a jeżeli bijemy dziecko - to jest środek wychowawczy, bo to nie jest środek wychowawczy - przekonywała (...)

 • Przestępstwo popełnione przez nieletniego

  postępowania sadowego. przestępstwo, kradzież z włamaniem, nieletni, środek poprawczy, środek wychowawczy, wykroczenie, odpowiedzialność, kodeks karny, ustawa o postępowaniu w sprawach (...)

 • Porada prawna na temat środek wychowawczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat środek wychowawczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rzecznik przeciwko łamaniu praw wychowanków domów dziecka

  wychowawcze. Nieumiejętność pracy z takimi wychowankami sprawia, że szuka się rozwiązań w postaci umieszczenia dziecka w szpitalu psychiatrycznym, traktując to jako nadzwyczajny środek wychowawczy. (...)

 • Kara pozbawienia wolności na wolności

  , jeżeli może to zapobiec popełnieniu ponownie przestępstwa.  § 2. Sąd może zobowiązać skazanego do naprawienia szkody w całości lub w części, chyba że orzekł środek karny wymieniony (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane