Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Rozwód a małżeństwo konkordatowe - czy jedno wyklucza drugie?

    Czy w sytuacji, gdy jedna ze stron jest po rozwodzie (zawarty był tylko ślub cywilny), może ze swoim drugim partnerem zawrzeć małżeństwo konkordatowe? (...)

  • Ślub cywilny

    Witam Ja i mój chłopak chcielibyśmy wziąć ślub, ja mam 17 lat a mój chłopak 18. Czy od takiego i wieku można wziąć ślub bez zgody rodziców? (...)

  • Zmiana nazwiska dziecka

    Mam nieślubne dziecko. Uznałem to dziecko lecz dziecko nosi nazwisko swej matki, bo tak zostało to ustalone. Jeśli matka dziecka wyjdzie za mąż to (...)

  • Czyja wina?

    Mam pytanie po czyjej stronie może zostać orzeczona wina. Po rozstaniu się z żoną złożyłem pozew o rozwód.Sąd oddalił pozew ze względu na dobro (...)

  • ślub cywilny a renta zus

    Witam chce wziąć ślub cywilny ja pobieram rentę ZUS i nie wiem czy renta nie zostanie mi odebrana jak wezmę ślub?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane