Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  być przedłużony na dalszy czas oznaczony przez prokuratora nadzorującego śledztwo lub prokuratora bezpośrednio przełożonego wobec prokuratora, który prowadzi śledztwo, nie dłuższy (...)

 • Kiedy prowadzi się śledztwo, a kiedy dochodzenie w sprawie karnej?

  wszczęcie śledztwa albo przekształcenie dochodzenia w śledztwo. Gdy już jednak wszczęto śledztwo bądź zmieniono formę prowadzenia postępowania przygotowawczego z dochodzenia na śledztwo, (...)

 • Przekazanie sprawy do innej prokuratury a policja

  . 148 Kodeksu karnego. Natomiast policja prowadzi śledztwo, jeżeli nie prowadzi go prokurator (a więc w pozostałych wypadkach). Prokurator, który wszczął śledztwo, może powierzyć policji (...)

 • Porada prawna na temat śledztwo

  Nie szukaj dłużej informacji na temat śledztwo, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w prokuraturach

  lub prowadzącego śledztwo może przedłużyć jego okres na dalszy czas oznaczony. Śledztwo prowadzi prokurator. Wedle zmienionych przepisów K.p.k., prokurator może zaś powierzyć Policji

 • Dochodzenie a śledztwo w procesie karnym

  nadzorującego śledztwo lub prokuratora bezpośrednio przełożonego wobec prokuratora, który prowadzi śledztwo, nie dłuższy jednak niż rok. W szczególnie uzasadnionych wypadkach (...)

 • Czas prowadzenia postępowania przygotowawczego

  wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury). postępowanie karne, śledztwo, dochodzenie, prokurator, przestępstwo

 • Wniosek dowodowy

  uzasadnionych wypadkach okres śledztwa może być przedłużony na dalszy czas oznaczony przez prokuratora nadzorującego śledztwo lub prokuratora bezpośrednio przełożonego wobec prokuratora, który (...)

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  przygotowawczego, gdzie zostanie złożone doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Oba organy ścigania uruchomią odpowiednie procedury i przekażą sprawę właściwemu organowi. dochodzenie, śledztwo, (...)

 • Zażalenie na postanowienie o umorzeniu śledztwa

  się jednak, by rzeczywiście miały miejsce jakieś uchybienia. zażalenie, postanowienie o umorzeniu śledztwa, śledztwo, sąd, prokurator, akt oskarżenia

 • Składanie fałszywych zeznań

  postępowania karnego). fałszywe zeznania, umorzenie śledztwa, śledztwo, prokurator

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Warunkowe umorzenie - praca

  Witam! W wieku 17 lat, zostałem zatrzymany przez policję i znaleziono przy mnie marihuane. Prokuratura warunkowo umorzyła śledztwo. Chciałbym się (...)

 • Prokurator

  Moj Chlopak przebywa w zakladzie karnym, ostatnio odbyla sie sprawa sadowa o wyrok laczny , sedzia zaliczyl mu kare do poprzedniej kary . mial przebywac (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Czy rozmowy prowadzone na GADU-GADU mogą być dowodem w sprawie karnej?????

  U mnie w pracy wyszedł brak na kwote kilkunatu tyś. zł, szef uznal że miałam coś z tym wspólnego gdyż znalazł zapis rozmów na gg ktorymi zasugerował (...)

 • Śledztwo w sprawie Amber Gold - przedłużenie śledztwa.

  Prokuratura okręgowa w gdańsku przedłużyła śledztwo w sprawie Amber Gold aż do dnia 28 grudnia obecnego roku. Wszystko przez ogrom osób pokrzywdzonych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane