Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • UOKiK ukarał urbanistów

  polegającego na projektowaniu zagospodarowania przestrzeni w skali regionalnej i lokalnej. Postępowanie przeciwko KIU zostało wszczęte przez Urząd w październiku 2012 r. Wątpliwości Prezes UOKiK (...)

 • Ministerstwo Sprawiedliwości zlustruje prezesa gdańskiego Sądu Okręgowego

  będzie jednoznaczne z odwołaniem Ryszarda Milewskiego. By do tego doszło, zgodę wyrazić musi Krajowa Rada Sądownictwa. (BS) marcin p., minsterstwo sprawiedliwości, amber gold, jarosław gowin

 • Prawo w Polsce po stronie pracodawców?

  się dzisiaj komisja krajowa związku. Prof. Winiecki: Wyniosłe ględzenie o śmieciowych umowach nie zmienia ich korzyści- Śmiecie, jak widać są raczej w głowach niż w umowach - ostre słowa (...)

 • Opinia prawna na temat średnia krajowa 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat średnia krajowa 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nadchodzą zmiany w ustawie o prokuraturze

  projektu przez Radę Ministrów planowany jest na III kwartał 2012 roku. nowelizacja, ustawa, prokuratura, rada ministrów

 • Polskie Forum Inwestycyjne

  86ewelina.buczynska@roadshowpolska.plhttp://www.roadshowpolska.pl/   Źródło: Krajowa Izba Gospodarcza - www.kig.pl inwestycje, konferencja, Polskie Forum Inwestycyjne, napływ Bezpośrednich (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Najniższa średnia krajowa 2012

  Witam,mam taki problem, zaczne od poczatku zeby przedstawic całą sytuację. Straciłem pracę w związku z restrukturyzacją mojego zakładu pracy. (...)

 • Jaka jest obecnie najniższa średnia krajowa 2012

  Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka jest obecnie najniższa średnia krajowa i jak można ją uzyskać? 1500zł. ale to jak się pracuje co najmniej (...)

 • trudności w zaciąganiu kredytów

  Witam! Słyszeliście o nowych zmianach dotyczących kredytu??? Od przyszłego roku rata kredytu nie będzie mogła przekraczać 42 procent zarobków (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane